KONST / Litografier / Färglitografi 9884300
nr 988 4300
Anders Fogelin
(1933-1982), Sverige
Färglitografi, Anders Fogelin (1933-1982), "Vaktparaden", 41/250, signerad 1976, 27x56
Anders Fogelin, född 1933, död 1982, svensk målare.
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 19 oktober 2015
kl 18:28:13
350 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr
19 okt